14 Eylül 2007

Fotoğraflarla Datça

Tatile başlarken, Datça'ya henüz varmışız, önce bir yemek molası.
Homm yamm bu kiremitte köfte de pek güzel şapırt!!

Oldukça kültürel bir geziydi, huzurlarınızda Knidos antik tiyatorası

Kalan zamanlarımızda kendimizi geliştirecek aktivitelerle uğraştık, okey konusunda profesyonelleştik :)

Sonunda deniz! İşte Ege ve Akdeniz'in birleştiği yer, ve ben rüzgarı dinliyorum gözlerim kapalı...

Antik Yunan hatunları, hepsi de taş gibi maşallah

Güneş gözlüğü reklamları

Plaj tanrısı, ayrıca görüldüğü gibi çok amaçlı askı olarak da kullanılabilmektedir.

Domuz Çukuru, zeytin ağacı, plaj çantası ve turumcu

Panter Emel'in Datça şubesi turumcu çevredeki hayvanlar ile teker teker ilgilenirken :) Örnekte görülen tavuğun yanısıra iki pisi, bilimum kuçu, kelebek ve hatta odamızdaki süleymancıklar da ilgimden mahrum kalmadılar.

Bu kare üzerine Beşiktaş renklerinden mayo reklam çekimlerine pek çok yorum getirildi, halbuki kendisi özbeöz hamak keyfi :)

İşte bir Datça gecesi örneği. Biz bu esnada kumsalda rakı balığı mideye indirdikten sonra, muzlu dondurmalarımızı hüpletmekle çok meşgul olmalıyız ki karede yer almamışız.

Her güzel şeyin bir sonu vardır, bu da bizim tatilimizin sonu.
Bir dahaki tatilde görüşmek üzere, esen kalın...

4 yorum:

Erman dedi ki...

Şükür yani... Tatil belgelerinin kamuoyuna sunulması tatilden daha uzun sürdü sanki. Kamuya biraz daha ilgi lütfen :)

Tatil güzel geçmiş anlaşılan, karelerde yer alanları kıskanmamak elde değil. Oradaki tavuk olmaya bilem razıyım, o kadar dertlendim işte.

Okeyde hiç de profesyonelleşememişsiniz(amma da uzadı bu kelime, bir an bitmeyecek sandım)karşındaki -muhtemelen okeydeki partnerin- şekerleme modunda. Oyunun sonunu tahmin edebiliyorum.

Hepinize daha güzel tatiller dileğiyle...

Vahit Emre Bilgenoglu dedi ki...

Hergün tatil ilan edilmeliiiii...
Beto hadi bir daha tatile...

La Santa Roja dedi ki...

Sonunda hatunu ikna edebildik birşeyler yazması konusunda. Ne kıymetli tatiliniz varmış yahu bi koklatmadınız ucundan! Darısı 2008 yazına başımıza.

turumcu dedi ki...

erman; benimkisi ilgisizlik değil, tatil dönüşü olağan hayata alışmanın zorluğundan oldu böyle. Tadı damağımızda kaldı desek yeridir.
Yalnız, okey konusunda haksızsın, bak üstad ne diyor: "4 yıldır profesyonel okeyciyim, işi merkezinde öğrendim.... Bir kol ıstakaya paralel diğeri hemen hamle yapmaya hazır. Omuzlar hafif kalkık, surat asık kaşlar çatılı. Gözler sinsi." Öğren de gel!

vahit; yav ben diyorum ki, böyle haziran 15 eylül 15 arası toptan kapatalım iş yerlerini, ya da senin haftada 5 gün tatil 2 gün iş fikri de uyar bana:D önümüzdeki tatilde senin gözlükler benden!

la santa roja; tatilimis kıymetlimisss, çok severis onu bis! 2008 yazını beklemesek de bayram tatillerinden yararlanıp güzel bi kaçamak mı yapsak aceba?