12 Temmuz 2008

Ketchup

Tam iki ay aradan sonra tekrar merhaba! Hemen hızlı bir güncelleme yapalım, bakalım neler olmuş turumcu'nun hayatında bu zamanda:

İlklerle dolu bi 2 aydı diyebilirim. Evlilik kervanına ilk firemi verdim. Caanım Ayçacanım ile Boncuk Vahit Bey dünya evine girdiler, üstelik sağlam olsun diye tam iki kere. Benim de nikah şekeri dağıtıcı ve yer gösterici olarak görev aldığım düğün pek bir eğlenceli geçti. Kendilerine ömür boyu mutluluklar ve kocaman bir yastık diliyoruz!

Bu sırada, ailemizi genişlettik, Saruman'ın kuzusu mırıldak Müdür yuvamıza katıldı. Erkek kardeşi Düdük ise bir süre misafirimiz oldu. Düdük'e yeni ailesinin yanında mutluluklar, Müdür'e ise kocaman bir hoşgeldin! Kendisi bira kapağı kovalamayı, sinek peşinde koşmayı, bizim soframızda gördüğü her yemekten otlanmayı, bakkala sarkıtılan sepetinde içinde uyumayı, öpülüp koklanmayı pek seviyor. Bu arada geçici bir süreliğine de olsa üç kedili bir evde yaşadım, her şey heryerdeydi, unutulmaz bir deneyim!


Bunların yanı sıra;
- Kuzenlerimle bir ilki gerçekleştirip hep birlikte tatil yaptık. Marmaris'in Turunç Koyu'nda 4 gün 3 gece tam pansiyon bol gırgır şamata dedikodu, biraz tavla, biraz okey, bolca Cartoon Network, çeşitli gazete, az havuz çok deniz, oldukça sıcak bir tatil geçirdik.
- Mezunlar Günü, Toyota Yaris Fest, Hisar kahvaltıları, anlayacağınız yaz aktiviteleri teker teker geçiyor.
- Amman kaçırmayın diyeceğim Utanç / Buda As Sharm Foru Rikh, keyifle izlenir diye düşündüğüm "21", sakın yaklaşmayın diyeceğim ise "The Happening" var.

Ee tabi bu esnada, güzel memleketimin işini bilen güzel insanları da boş durmuyor. Özellikler şu son ayda o kadar hız kazandı ki yaşananlar, gündemi nereden nasıl takip edeceğimizi, kime neye inacağımızı şaşırmış durumdayız. Konuyu en güzel özetleyen yorumu aşağıda bulacaksınız:


Bundan böyle arayı bunca açmamak, düzenli bir şekilde görüşmek dileğiyle...

3 yorum:

La Santa Roja dedi ki...

Ohh be! Hortladın geldin geri, bu kadar ara verme bi daha bakiim. Pisilerinizden sadece birini mıncıklamaya geliciğim bu aralar, Saruman'dan korkuyorum hala :(

Elif dedi ki...

Aylar sonra gelen şahane bir yazı, harika resimler ve gülmekten öldüğüm bir Uykusuz kapağı...Her şey bir Pazartesi'den beklenmeyecek kadar güzel :) Lütfen arayı açma :)

turumcu dedi ki...

Çalışıciim efenim, bundan sonra düzenli yazmaya gayret göstericiim.