3 Eylül 2008

Turumcu Doomgünü

Güneşin çevresindeki 26. turumu tamamladım, durmadan dinlenmeden bir sonrakine başladım. Yörüngede 27. turumu atarken, bir yandan da şunları yapsam fena olmaz hani dediklerim:

Anane ziyaretlerinin sıklığını artırmak
Sistematik bir okuyucu olmak
Mutfağımla barışmak
Ehliyet almak
Servis kaçırma sıklığımı haftada birden ayda bire indirmek
Daha çok meyve yemek

Bu arada, özel doğum günü mesajları nedeniyle uzaklarda olan iki dosta teşekkür etmek, beni düşündüklerini bilmenin ne kadar özel ve güzel hissetmeme neden olduğunu kendilerine hatırlatmak isterim :) Turumcu kedicik keyifle mırıldar...

6 yorum:

La Santa Roja dedi ki...

Heey! Ben bu fotoğrafı bir yerden tanıyorum :)

turumcu dedi ki...

:D Evet efendim ellerinize sağlık! Referans vermeyi unuttuğum için de kusuruma bakmayınız :)

Erman dedi ki...

Bu tura pek hızlı başladın maşallah. Umarım vaatlerini yerine getirirsin. Ayrıca, senden daha fazla metro, 3. köprü(ben epeydir uzağım oralardan, var mıydı yoksa?), sakızlı muhallebi ve daha fazla "mutluluk" istiyorum. Kendim için istiyorsam ne olayım. Komşuda pişer, biz de sebepleniriz.

Sen tur atarken arkandan o kadar seslendim duymadın. Bu ne acele anlamadım ki... Azıcık yavaş gitseydin de şunu beraber atsaydık. Yol arkadaşı olurduk sana, fena mı? Neyse, benim bir tur daha bitti, azıcık dinleneyim, yola koyulmam lazım tekrar. Yeni turda neler yapacağıma yolda karar veririm artık...

Elif dedi ki...

Bunu bu hafta bir arkadasım soyledi: "güneşli insan". Resmini görünce aklıma bu tanımlama geldi, güneşli insanın ışık dolu güzel pozu, iyi ki doğdun!

La Santa Roja dedi ki...

Ne demek efendim kusur musur! İyi ki doğmuşsun da iyi ki fotoğrafını çekecek bir turumcu kediciğimiz olmuş!

turumcu dedi ki...

Güneşli insan! Çok sevdim bu tanımı ben :)