30 Mart 2009

Biletlerimi aldım hazırım!

Efendim, şu yukarıda görmüş olduğunuz biletleri alabilmek için geçen cumartesi sabahı Hici ile birlikte tam 4 (yazı ile dört) saat Atlas Sineması'nın içinde sıra bekledik. Bekleme süremiz her sene 1 saat daha artıyor, sonunda ilk Media Markt mağazasının açılışında satın alacak ürün bulamayıp saatlerce bekleyişin acısını duvarlardaki LCD televizyonları söküp götürerek çıkaran halkım gibi biz de bilet koçanlarını kapışacağız korkarım! Buradan İKSV yetkililerine sesleniyorum, filmler keyifli, organizasyon güzel, bir de Biletix yerine müşetirilerini sömürmeyi seçmeyen bir kanaldan satsanız şu biletleri de biz sinemaseverlerin ayacıklarına karasular inmese. Ama o zaman da sıradaki birbirinden ilginç insan ve sohbete nail olamayacağız, değil mi...

Tüm çilekeş arkadaşlarıma selam eder, keyifli seyirler dilerim :D

5 yorum:

Cornflake Girl dedi ki...

şu biletleri görünce sana nasıl özendim anlatamam.
Ben sanırım kapı önü kuyruğu ve yer kapmaca fenomenini deneyeceğim bu sene de :)

MuhtELIF dedi ki...

Beklediginize degmis gercekten, ohh tam şukela! :) Benim yerime de tadını çıkar sevgili Turumcu, hatta onunla da kalmayıp izlenimlerini yaz, spoiler vermene bile razıyım :)

turumcu dedi ki...

Sevgili Cornflake Girl, 11-12 Nisanda Il Divo, Ateş ve Citroen, ve İz Sürücü filmlerine fazla biletim var. Canın kapı önü kuyruğu istemezse be my guest :)

Canım MuhtElifim, bir dahaki gelişinde seni nerelere götüreceğim bak, festivaller vız gelecek :)

La Santa Roja dedi ki...

Keyifli seyirler efenim. Bu sene ben pas geçtim. Alice the kültürsüz kıro apo keko.

turumcu dedi ki...

Seni de götürem, kültürlü kıroliçem benim :D