29 Kasım 2009

Keyif verici maddeler

Bu aralar o kadar keyifli çalışmalarla karşılaşıyorum ki, işimi gücümü bırakıp koltuğa gömülüp saatlerce ekran karşısında kalmak işten bile değil. 25 Kasım'daki 1 günlük iş bırakma eylemi sonucu bayram için Eskişehir'e gidemeyip elimde bavulumla İstanbul'da kalmam vesile oldu, işte size son zamanların ekran kilitleyicileri:
  • Lady Gaga: Aramızdaki ilişkiyi şöyle özetleyeyim, ben bu hatunun hastasıyım. Kesinlikle işinde çok başarılı, özellikle canlı performansları beni şaşırtıyor, ama ben asıl kliplerinden gözümü alamıyorum.
  • Muppets Studios: Kasım başında The Muppet Show'un 40. yılını kutlama etkinliklerimizle başlayan eğlence youtube'da yeni keşfettiğimiz Muppets Studios'da devam ediyor. Eğer henüz izlemediyseniz Bohemian Rhapsody'yi kaçırmayın derim. But still, Statler and Waldorf are my favorite!
  • Dr. Horrible's Sing-Along Blog: Joss Whedon'ın kısa anti kahraman müzikali. Şarkıları ayrı, şarkı sözlerini ayrı sevdim, Neil Patrick Harris'a zaten bayılıyorum. 6 bölüm halinde youtube'dan izleyebilirsiniz.
  • HIMYM (uzun uzun söylemek gerekirse How I Met Your Mother): Evet tahmin edebiliyorum, bu sonuncusunu aranızda benim dışımda izlemeyen kalmamış olsa gerek. Ama bu tekrar izlemenize engel değil. Ben şimdilik 3. sezondayım ve it is totally awesome!
Yazı biterken Dengesiz Herifler - Her Gün İçeceğim çalıyordu, klibini mutlaka izleyin derim :)

2 yorum:

MuhtELIF dedi ki...

Lady Gaga'yi begendigimi, hatta "Bad Romance" sebebiyle MTV ekranina yapistigimi farkedince, "hay allah, neler oluyor bana yarin obur gun Britni de dinlermisim" diye paniklemedim degil :) Ama yalniz olmadigimi bilmek cok rahatlatti sevgili Turumcu :)

turumcu dedi ki...

Yok yok bu hatun Britni'yle kıyas kabul etmez Elifim, apayrı bişi bu, izlemeye devam!