15 Aralık 2009

Her iyi arkadaşın içinde bir Noel Baba yatar :)

Servisi kaçırmam konusunda ilkbahardan itibaren yakaladığım düzelme ivmesini son iki haftadır darmadağın etmiş bulunuyorum. Karanlıkta kalkmayı hiç sevmiyorum, kalkamıyorum da sonuçta. Her sabah bir koşuşturmaca, evden servis durağına depar denemeleri, kaçan servisin arkasından hüzünlü gözlerle bakakalış... Bu yılbaşı, güçlerinizi birleştirip bana bir Philips Wake-up Light almak istemez misiniz (omuzlarımı yukarı kaldırıp başımı hafif yana eğmiş, kocaman ıslak gözlerle size bakıyorum şu anda)?

9 yorum:

MuhtELIF dedi ki...

Ben de şu şekilde katkıda bulunayım hatta :) http://wallpapers.free-review.net/wallpapers/16/Shrek_3_-_Cat.jpg

turumcu dedi ki...

İşte bu ben :D Görselleştirmede 10 numara!

Erman dedi ki...

Philips Wake-up Light'in ne olduğunu anlamak için googlede arama yapmam gerekti. Ben o iş için Nokia N95 kullanıyorum.3 senedir üzmedi beni sağolsun. Uyanmamak elde değil.Gerçi seninkisi gibi bir ulaşım sorunum olduğu söylenemez. Umarım "İstanbul halkı" bir araya gelip sorununu çözer...

Erman

turumcu dedi ki...

Benim de emektar bir Siemens CX75'im var her sabah beni dürtüklemekle görevli olan. İşini de fena yapmıyor hani. Ama sonrasında yatakta oturup nerede olduğumu, ne yaptığımı, neden yaptığımı anlayıncaya kadar geçen süreyi kısaltamıyor telefon maalesef. Trafik sorunu için mi yoksa Philips'in uyandırma ışığını almak için mi İstanbul halkından medet umuyoruz bu arada :)

Erman dedi ki...

Cevap: b şıkkı

Bu arada, anladığım kadarıyla senin sorunun çalar saatle falan ilgili değil. Yorgunluk çökmüş sanki, tatil mi yapsan acep?

turumcu dedi ki...

Tatil mi, hani nerde hani, bir yakalasam bir daha bırakmayacağım!
Bu arada konu değişiyor, benim hediye güme gidecek, farketmedim sanmayın :P

Erman dedi ki...

Bugün mesaj yolladim bir kac kez ancak cevap gelmedi. Umarim her sey yolundadir. Kestane kebap diye yazmayi unttum ondan mi oldu acaba?

Erman dedi ki...

gözünüz aydın efem...

turumcu dedi ki...

En yakın zamanda sakal bırakmalısın, hatta mümkünse beyaz olsun. Söz, Ren geyiklerini ben vereceğim :D
2009 yılında çok uslu bir kız olduğumu biliyordum, ama dileğimin bu kadar çabuk yerine geleceğinden haberim yoktu!! Tekrar tekrar teşekkürler :D